Aktualności

23.10.2016

Charlie Chaplin zaprasza do kina

Od 10:00 w kinie Kosmos króluje mały włóczęga w meloniku i z laseczką - Charlie Chaplin. Zapraszamy na cztery bloki filmów dla dzieci w wieku od 6-12 lat oraz 12-16 lat. Nie zabraknie ciekawych warsztatów, gry miejskiej i strefy zabawy.
więcej

22.10.2016

Laureaci 7. MFPF REGIOFUN

Znamy wyniki konkursu tegorocznej edycji REGIOFUNu. Nagrody pieniężne trafiły w ręce producentów pochodzących z Belgii, Szwecji i Francji.
więcej

22.10.2016

Gala zamknięcia festiwalu

0 19:30 w kinie Kosmos rozpocznie się uroczystość zamknięcia festiwalu, podczas której poznamy zwycięzców konkursu filmów pełnometrażowych oraz krótko- i średniometrażowych. Filmem zamknięcia będzie "Szczęście świata" w reżyserii Michała Rosy, z przepiękną muzyką Motion Trio, nagrodzoną na tegorocznym festiwalu w Gdyni.
więcej

22.10.2016

Filmy, filmy...

W przedostatni dzień festiwalu zostanie jeszcze całe mnóstwo filmów do obejrzenia w ramach Panoramy Regionalnych Funduszy Filmowych. Sprawdźcie tytuły, których nie warto przegapić. O 17:00 w kinie Kosmos ostatnie festiwalowe spotkanie w Ogrodzie Gwiazd. Po wcześniejszym seansie filmu "Moje córki krowy" (15:30) będzie okazja, by porozmawiać z aktorem Marianem Dziędzielem i producentem Zbigniewem Domagalskim.
więcej

Newsletter

O festiwalu

Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych REGIOFUN to jedyna w Europie impreza poświęcona filmom, które powstały dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych oraz pomocy miast, nagradzająca producentów. Przez sześć październikowych dni pokazujemy w Katowicach najciekawsze fabuły, dokumenty i animacje z całego świata, jakie nie mogłyby zostać zrealizowane, gdyby nie nowoczesny sposób ich finansowania. Spośród tysięcy tytułów starannie wybieramy te obrazy, które mogą widzów wzruszyć, zachwycić, poruszyć lub rozbawić. Nasz festiwal to miejsce spotkań i dyskusji, w których biorą udział producenci, reżyserzy, eksperci i przedstawiciele regionalnych funduszy z całego świata.
więcej

realizacja: deploy s.c.