Aktualność

25.10.2016

Dwa najlepsze pitchingi podczas Look For Fund

W ramach 7. edycji MFPF REGIOFUN odbyła się całodzienna sesja pitchingowa. Spośród jedenastu prezentacji wybrano dwa najlepsze pitche.

Nagrodą pieniężną w wysokości 6 000 PLN przyznaną przez Krakowski Park Technologiczny wyróżnieni zostali Cyprian Marchewka i Nela Woźniak za prezentację projektu „Kajtek Czarodziej” („Kaytek the Wizard”). Wspaniała opowieść o chłopcu posiadającym super moce ma wkrótce wejść w fazę produkcji.

ColorOffOn Film swoją nagrodę o wartości 6 000 PLN postanowił przyznać producentowi i reżyserowi Arturowi Wyrzykowskiemu za pitch projektu „Skafander Klingerta” („Klingert’s diving suit”). Ta krótkometrażowa animacja zachwyciła naszą międzynarodową publiczność nie tylko historią, ale także animacją wykonywaną metodą rotoskopii.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!


Newsletter

O festiwalu

Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych REGIOFUN to jedyna w Europie impreza poświęcona filmom, które powstały dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych oraz pomocy miast, nagradzająca producentów. Przez sześć październikowych dni pokazujemy w Katowicach najciekawsze fabuły, dokumenty i animacje z całego świata, jakie nie mogłyby zostać zrealizowane, gdyby nie nowoczesny sposób ich finansowania. Spośród tysięcy tytułów starannie wybieramy te obrazy, które mogą widzów wzruszyć, zachwycić, poruszyć lub rozbawić. Nasz festiwal to miejsce spotkań i dyskusji, w których biorą udział producenci, reżyserzy, eksperci i przedstawiciele regionalnych funduszy z całego świata.
więcej

realizacja: deploy s.c.