Kartka do producenta

Znasz w województwie śląskim miejsca, w których można poczuć się jak w filmie? Jeśli tak, to złap za aparat, wskocz w buty location scouta i pokaż producentom najlepsze plany filmowe w Twojej okolicy! Zrób zdjęcie, zgłoś je do naszego konkursu i pokaż producentom, którzy jesienią przyjadą na 7. Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych REGIOFUN.

Najlepsze zdjęcia zaprezentujemy na ekranie katowickiego Kina Kosmos podczas gali otwarcia siódmej edycji REGIOFUN, na której będzie obecna filmowa branża z całej Europy. Od tego dnia zaczniemy również dystrybuować widokówki ze zwycięską fotografią. Laureatów konkursu czekają również inne, bardzo atrakcyjne nagrody.

Do "Kartki do producenta" może się zgłosić każdy - zachęcamy do udziału zarówno amatorów, jak i zawodowców fotografików. Fotografie należy zgłaszać za pośrednictwem internetowego formularza. Nadesłane obrazy będzie oceniać jury złożone z przedstawicieli branży filmowej i fotograficznej.

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od 1 maja do 18 września 2016 r.

Wystawa konkursowa

Od maja do października w kilku miastach województwa śląskiego będzie można zobaczyć wystawę najlepszych zdjęć dotychczasowych edycji konkursu "Kartka do producenta". Więcej...

Laureaci szóstej edycji:

Nagroda główna: Anna Kowalczyk

I wyróżnienie: Piotr Związek

Wyróżnienie: Radosław Dybała

Wyróżnienie: Kamil Larwa

Laureaci piątej edycji:

Nagroda główna: Tomasz Rybok

Wyróżnienie: Aleksandra Jaworska

Wyróżnienie: Karolina Śpiewak

Wyróżnienie: Natalia Knycz

Laureaci czwartej edycji:

Nagroda główna: Marcin Urbanowicz

Wyróżnienie: Karolina Śpiewak

Wyróżnienie: Łukasz Kolewiński

Laureaci trzeciej edycji:

Nagroda główna: Michał Stolorz

II Nagroda: Artur Jastrzębski

Wyróżnienie: Marcin Ptak

Laureaci drugiej edycji:

Nagroda główna: Zdzisław Rakszawski

Wyróżnienie: Artur Jurkowski

Wyróżnienie honorowe: Artur Jastrzębski

Wyróżnienie honorowe: Maciej Cierzniak

Laureaci pierwszej edycji:

Nagroda główna: Ewa Zielińska

II Nagroda: Monika Burek

Newsletter

O festiwalu

Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych REGIOFUN to jedyna w Europie impreza poświęcona filmom, które powstały dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych oraz pomocy miast, nagradzająca producentów. Przez sześć październikowych dni pokazujemy w Katowicach najciekawsze fabuły, dokumenty i animacje z całego świata, jakie nie mogłyby zostać zrealizowane, gdyby nie nowoczesny sposób ich finansowania. Spośród tysięcy tytułów starannie wybieramy te obrazy, które mogą widzów wzruszyć, zachwycić, poruszyć lub rozbawić. Nasz festiwal to miejsce spotkań i dyskusji, w których biorą udział producenci, reżyserzy, eksperci i przedstawiciele regionalnych funduszy z całego świata.
więcej

realizacja: deploy s.c.