Look For Fund

Look For Fund to realizowany w formule 1:1 cykl spotkań producentów i przedstawicieli funduszy filmowych, które owocują nowymi kontaktami, współpracą, a przede wszystkim coraz większą liczbą produkcji filmowych wspieranych przez regiony i miasta. Podczas indywidualnych rozmów producenci uzyskują informacje o warunkach aplikowania oraz realnych szansach na dofinansowanie prezentowanego filmu.

W 2014 roku LFF zostało rozszerzone o formułę pitchingu, przed którym uczestnicy forum wezmą udział w profesjonalnym treningu prowadzonym przez Brigittę Manthey z Medienboard Berlin –Brandenburg.

Dzięki temu rozwiązaniu producenci zakwalifikowanych do LFF projektów staną przed okazją zaprezentowania swoich pomysłów obecnym na festiwalu potencjalnym koproducentom i partnerom oraz innym instytucjom finansującym.

Kiedy? podczas 7. MFPF REGIOFUN
Gdzie? w Kinie Kosmos Centrum Sztuki Filmowej
Dla kogo? dla wszystkich producentów, szukających finansowania dla swoich filmów
Czego szukamy? projektów na etapie rozwoju

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Magdalena Rychła

Newsletter

O festiwalu

Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych REGIOFUN to jedyna w Europie impreza poświęcona filmom, które powstały dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych oraz pomocy miast, nagradzająca producentów. Przez sześć październikowych dni pokazujemy w Katowicach najciekawsze fabuły, dokumenty i animacje z całego świata, jakie nie mogłyby zostać zrealizowane, gdyby nie nowoczesny sposób ich finansowania. Spośród tysięcy tytułów starannie wybieramy te obrazy, które mogą widzów wzruszyć, zachwycić, poruszyć lub rozbawić. Nasz festiwal to miejsce spotkań i dyskusji, w których biorą udział producenci, reżyserzy, eksperci i przedstawiciele regionalnych funduszy z całego świata.
więcej

realizacja: deploy s.c.